Víkendové tržby 8-10. 1. 2021: I kdyby aktuálně kina fungovala v plné míře, většina diváků v USA by přesto nejspíš tento tý…

Víkendové tržby 8-10. 1. 2021:

I kdyby aktuálně kina fungovala v plné míře, většina diváků v USA by přesto nejspíš tento týden zůstala doma. Země totiž nyní aktuálně žije dramatem ohledně předávání prezidentské moci, která se neobešla bez útoku na Kapitol USA a pár mrtvých lidí. Pár lidí ale přesto do kina zašlo.

Potřetí se vítězkou finančního víkendu v USA stala Wonder Woman 1984. K vítězství jí stačili 3 miliony dolarů, což dohromady dává 32, 6 milionů dolarů z Ameriky. Celosvětově je poté WW84 na 131, 4 milionech dolarů a definitivně tak pro ní bude problém se vydrápat alespoň na 200 milionů dolarů. Půjde tak o nejméně výdělečný film z DC Extended Universe (I Birds of Prey dali aspoň 201 milionů dolarů).

Právě kolem WW84 už někteří lidi můžou začít machrovat s HBO Max. Problém je v tom, že oficiální čísla pořád venku nejsou a dle statistik tak závratný počet nových odběratelů této streamovací služby zase tak závratný není. Může tak být jedno, že se již oznámila Wonder Woman 3, protože vše může být za půl roku úplně jinak. Tohle se prostě nepovedlo a ani kritický ohlas pravděpodobně nepřinutí studio Warner Bros. k tomu, aby jí dali třetí šanci. Pořád je možné, že se vše svede na COVID a ta třetí štace WW ještě proběhne, osobně tomu ale sám nevěřím.

Příští týden do amerických kin dorazí akční thriller The Marksman s Liamem Neesonem v hlavní roli. Uvidíme, jestli to bude stačit na překonání Wonder Woman.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.