LIGA SPRAVEDLNOSTI 2 A 3 OD ZACKA SNYDERA VZNIKNOU… DÍKY JEFFU BEZOSOVI Jeff Bezos sice odstoupil z pozice CEO společno…

LIGA SPRAVEDLNOSTI 2 A 3 OD ZACKA SNYDERA VZNIKNOU… DÍKY JEFFU BEZOSOVI

Jeff Bezos sice odstoupil z pozice CEO společnosti Amazon, i přesto ovšem zaštítí svůj majetek pro realizaci Ligy spravedlnosti 2 a Ligy spravedlnosti 3. Liga spravedlnosti 2 ponese název Justice League: Here We Go Again, Liga spravedlnosti 3 poté název Justice League: Hallelujah.

Bezos se domluvil se studiem Warner Bros. a ty tak berou záruku Bezosova majetku jako důvod pro realizaci původních plánů Zacka Snydera. Proč se tak Bezos rozhodl? Zde jeho vyjádření:

*´´ Žijeme v šíleném světě. Došlo mi, že toto je jediný způsob jak zmenšit toxicitu na internetu. Můžete umřít jako hrdina, nebo žít s tím, že se z vás jednou stane padouch. Za peníze si nebe nekoupím, tak snad aspoň tímto skutkem. Věřím, že určitě nebudu litovat. ´´*

Snyder už nelení a najmul první členy štábu. Scénář dle Snyderových poznámek sepíše George Lucas (Star Wars: Epizoda IV- Nová naděje, Star Wars: Epizoda VI- Návrat Jediho, Star Wars: Epizody I-III). Snyder navíc hodlá Ligu spravedlnosti 2 a 3 natočit v podobě němého filmu. Takže pouze doprovodná hudba, kde budou dialogy poskytovány skrze mezititulky.

A přichází také informace ohledně obsazení. Johna Stewarta/Green Lanterna si ve filmu zahraje Kevin Hart, Hala Jordana/Green Lanterna poté Justin Bieber. Ve filmu se také objeví Ice Cube, který ztvární Banea, přičemž dle samotného Snydera roli prostě nemůže hrát kdokoliv jiný.

Dle Snydera bude Liga spravedlnosti 2 trvat zhruba 440 minut, Liga spravedlnosti 3 poté zhruba 550 minut. A kromě vydání klasické a černobílé verze Snyder též zvažuje realizaci verze, která bude obsahovat pouze červený filtr. Snyder dle svých slov uvažuje také nad realizací prequelové trilogie. Názvy všech tří filmů by byli následující:

Diapers of Justice

First Steps of Justice

Call of Justice

PS: Snyder již Bezosovi řekl, že mu osobně děkuje a dokonce nabídl Bezosovi roli Tučňáka v Lize spravedlnosti 3. Bezos se dle svých slov role rád zhostí.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.