Joe Manganiello prozradil, že v době, kdy si měl zahrát hlavního záporáka Sladea Wilsona/Deathstrokea v Batmanovi v re…

Joe Manganiello prozradil, že v době, kdy si měl zahrát hlavního záporáka Sladea Wilsona/Deathstrokea v Batmanovi v režii Bena Afflecka měl Deathstroke fungovat víceméně jako hororový filmový záporák, který měl Bruce Waynea/Batmana (Affleck) psychicky ničit, zabíjet všechny lidi, kteří mu byli blízcí a snažit se mu zničit život, protože měl pocit, že Bruce byl zodpovědný za jednu věc, která se Wilsonovi stala. Dle Manganiella byl Affleckův plánovaný Batman hodně podobný snímku Hra v režii Davida Finchera a především měla původní verze po-titulkové scény Ligy spravedlnosti lákat právě na sólovku Batmana!

Dle Manganiella byli přetočeny dialogy Jesseho Eisenberga (představitele Lexe Luthora) poté co se režie místo Zacka Snydera ujal Joss Whedon a i když původní dialogy Eisenberga souviseli s Batmanem, nakonec došlo ke změnám dialogů jako ten Luthora o tom, že by si možná měli padouši vytvořit vlastní ligu. Právě na toto měli navázat události původně plánované Ligy spravedlnosti 2, která by se točila kolem Injustice League (zlé obdoby Ligy spravedlnosti/Justice League).

Manganiello ovšem prozradil, že za 4 roky bylo v plánu dohromady celkem 7 projektů, které obsahovali Deathstrokea. Už delší dobu se ví, že se plánovala Deathstrokeova sólovka v režii Garetha Evanse (Zátah 1-2). Je velmi pravděpodobné, že byla zpráva vytržena z kontextu a Deathstrokeova sólovka ve skutečnosti měla pouze 7 různých uchopení, Manganiello ale prozradil, že původně na treatmentu pracoval se scenáristou, který byl nominován na Oscara (neví se o koho přesně mělo jít). Manganiello se dle svých slov smířil s tím, že na Deathstrokeovu sólovku nakonec přece jen nedošlo……

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.