CO NÁS ČEKÁ V DALŠÍCH TRANSFORMERS? Další Transformers, kteří do kin dorazí 24. 6. 2022 ponesou název Transformers: R…

CO NÁS ČEKÁ V DALŠÍCH TRANSFORMERS?

Další Transformers, kteří do kin dorazí 24. 6. 2022 ponesou název Transformers: Rise of the Beasts.

* Děj filmu se bude odehrávat v roce 1994.

* Vrátí se Optimus Prime (opět namluví Peter Cullen) i Bumblebee, kromě nich také Mirage a Arcee.

* Místo Deceptikonů se tentokrát Autoboti budou muset postavit Terraconům. Hlavní záporák filmu bude jejich vůdce Scourge.

* Kromě Autobotů a Terraconů se ve filmu objeví také Predaconové (zvířata z Cybertronianů, kteří patří mezi nejmocnější tvory této zničené planety) a Maxinalové, kteří se místo aut mění ve zvířata.

* Hlavními lidskými hrdiny filmu budou Noah (Anthony Ramos) a Elena (Dominique Fishback). Noah za sebou bude mít vojenskou službu, bude bydlet se svou matkou a mladším bratrem, kterému je otcovskou figurou a bude se snažit objevit svou budoucnost po konci u armády. Elena je poté zaměstnaná v muzeu a stará se o hledání artefaktů. Její šéf si ovšem její práci připisuje na svůj účet.

* Dle režiséra Stevena Caplea Jr. bude mít co se týče velkoleposti jeho film blíže k prvním pěti filmům Michaela Baye než ke komornějšímu Bumblebeemu. To potvrzuje i producent Lorenzo Di Bonaventura, který ovšem prozradil, že má Rise of the Beasts stejné funkční emocionální a lidské momenty jako právě Bumblebee. Stejně tak bude jeho film inspirovaný letními filmy z 90. let.

Související příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.